Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa Programı Köln temsilciliğinden yapilan açıklamaya göre, Açık Öğretim Lisesi ders seçme işlemi yapması gereken öğrencilere bilgi notu gönderilmiştir.

AÖL-BAP Ögrencilerinin Dikkatine

Bu yıl yeni kayıt yaptıran AÖO ve AÖL- BAP öğrenci adaylarının işlemleri devam etmekte olup, en kısa sürede öğrencilik durumları bildirilecek ve öğrenci olanların şifreleri ile bilgi notu gönderilecektir. Geçtiğimiz yıl ve daha önceki yıllarda kayıtlı olup, bu yıl kayıt yenileten öğrenciler ders seçim işlemi yapabilirler.

Bu yıl ilk kez kayıt yaptıranlar 1. Dönem için ders seçim işlemi yapmayacakları için onlara bilgi notu gönderilmedi.


Eğer kayıt yenileme yapan öğrenci iseniz, e-posta adresinize bilgi notu gelmiş olması gerekir. Eğer gelmediyse spam dosyanızı kontrol ediniz! Eğer orada da bulamazsanız, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazarak bu durumu bildiriniz.

Açık Öğretim Lisesi Batı Avrupa ve Balkanlar Programlarına kayıtlı öğrencilerimiz  01 - 06 Kasım 2018 tarihleri arasında aşağıda yazılı link üzerinden  2018 - 1. dönem derslerini seçebileceklerdir.

http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx

2018/2019 Öğretim yılı için Almanya`da AÖL ve YÖS kurslarımızı başlattık. Birebir veya online YÖS kurslarımıza katılarak, başarınızı katlayın. Henüz YÖS kursu düzenlemediğimiz şehirlerdeki öğrencilerimize ise online derslerle yardımcı oluyoruz.

Ön Kayıt Formu için tıklayınız.
http://ak-akademi.com/index.php/ak-akademi/kurs-on-kayit-formu

 

Almanya`da YÖS Kursu
Almanya`da YÖS Kursu